Фільм Карасі (2008) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Життя в одному з російських міст тече своєю чергою. Сім’я Карасів сама звичайна. Чоловік Лариси все життя пропрацював у військовій частині, сама вона присвятила себе медицині в області гінекології. Їх діти Андрій і Вероніка досягли того віку, коли вже не потребують батьківських радах. Вероніка вчиться в інституті і страждає від нерозділеного кохання. Її брат розпещений жіночою увагою, і зв’язувати себе узами шлюбу поки не поспішає. З вигляду їх сім’ю можна назвати цілком благополучної, якщо б не складні сімейні стосунки.

Неабиякі пристрасті киплять з такою силою, що і без того напружена обстановка загрожує вилитися в грандіозний скандал. Як знайти компроміс і спільну мову між собою, ніхто з них поки що не знав. Фільм Карасі (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Гордість і амбіції не давали переступити через себе, але якщо вони не підуть назустріч, то їх сім’я незабаром перестане бути тією родиною, якою була до цього.

Режисер: Сергій Крутін
В ролях: Олена Яковлєва, Юрій Степанов, Ярослав Жалнін, Світлана Малюкова, Наталія Просвєтова, Костянтин Милованов, Віра Климковецька, Надія Кондратовська, Анатолій Зиновенко, Олександра Перепелиця


загрузка...