Під час чергової кризи матері Дре Паркера довелося покинути Америку, адже в Китаї вона знайшла пристойну роботу з хорошою оплатою праці. Так темношкірий підліток виявляється наданий самому собі в незнайомій країні зі своїми звичаями і звичками. Мама сама виховує сина, змушена працювати день і ніч, а на вулиці літо. Хлопчина блукає в пошуках пригод, але замість цього постійно натикається на непривітних перехожих, намагалися нагадати йому про його незвичайної для Китаю зовнішності. Статут терпіти побої, хлопчик звертається до літньої вчителю єдиноборств, щоб нарешті дати відсіч кривдникам.

І одного разу він вже домігся успіху на міжнародному турнірі, показавши чудову техніку і тактику ведення бою. Однак, Дре залишився простим афроамериканским хлопчиною, тихим і скромним, зовсім чужим для жителів величезної східної країни. Йому випала нагода скуштувати всю несправедливість сучасного світу. Восени хлопчик пішов у школу і став об’єктом для насмішок однолітків. Фільм Карате-пацан 2 (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Прощати образи умілий герой не має наміру, воно правила навчального закладу суворі, бійки тут заборонені. І ніхто не заступився за дитину, чий зовнішній вигляд разюче відрізняється від зовнішності інших дітей.

Режисер: Харольд Цварт
В ролях: Джекі Чан, Джейден Сміт, Тараджі П. Хенсон, Венвен Хан, Юй Жун Гуан, Чжэньсу У, Чжень Ванг, Чжэньвэй Ван, Джаред Миннс, Шийя Лю

загрузка...