Завжди зміна місця проживання, особливо для дітей, є стресом, особливо коли змінюється не тільки місто, а та країна проживання. Інші традиції і культура, не дозволяють відразу знайти собі нових друзів, а ворогів і суперників у таких ситуаціях повно. Історія, що сталася з героєм представленої картини, саме про таку ситуацію. Юний Дре Паркер, чорношкірий хлопчик, змушений переїхати зі своєю мамою в столицю Китаю Пекін. Зовсім несхожий на місцевих жителів, не знаючи мови населення, хлопець відразу ж стає ізгоєм, якого переслідує банда підлітків, що володіє Кунг-фу.

Єдиною людиною з яким Дре знайшов спільну мову та інтереси є юна китайська красуня Мей Ін, але батьки дівчинки проти дружніх стосунків підлітків. Щоб відстояти своє місце в житті, та довести всім, що він теж гідний нормального життя, хлопець починає вчитися карате, і допомагає йому в цьому вчитель Хан.

Тепер молодикові належить бій на рингу зі своїми суперниками, які з дитинства навчаються бойовим мистецтвам… Фільм Карате-пацан (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Харольд Цварт
В ролях: Джекі Чан, Джейден Сміт, Тараджі П. Хенсон, Венвен Хан, Юй Жунгуан, Чжэньсу

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress