загрузка...


Американська драматична кінострічка розповідає про життя головної її героїні на ім’я Дайана, яка завжди вважала рідним домом Кароліну і величезне місто Лос-Анджелес. Тут вона не тільки зросла, а й мала можливість переживати найнеймовірніші і вагомі для неї на той час події, повірити в які з одного боку було досить непросто, а з іншого все існувало в межах норми і давно виступало звичної реальністю. Зараз можна було побачити, як єдиним чудовим моментом на той час в душі дівчини був молодий чоловік, що подарував їй не тільки приємні спогади, а й дитини.

З певного життєвого проміжку потрібно бути готовим до того, що доведеться тепер кожну секунду вільного часу приділити малюкові. Але, з самого початку відносин це стає скрутним, так як безвідповідальний хлопець не бажає закидати своє власне життя для того, щоб постаратися досить швидко використовувати багаті таланти головної героїні і просто навчитися жити спільним життям.

Мабуть, той був ще не готовий виховувати дітей, ось тільки що думав той перед процесом формування важливого дії, зовсім не зрозуміло багатьма глядачами фільму і самою дівчиною. Фільм Кароліна — рідний дім (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Чарлі Он
У ролях: Кірстен Уоррен, Пол Грін, Хізер Маккомб, Лексі Джованьоли, Ланден Де Леон, Старла Крістіан, Джим Гуден, Джулі Норман, Elayna Grace, Preston Grant

загрузка...