Події кінострічки представлять історію, яка сталася в реальному житті. Досить часто люди своїми діями провокують страшні ситуації з неприємними наслідками, які залишаються в пам’яті інших людей в якості смутку і горя. В центрі уваги виявиться чоловік, який був упевнений, що зможе зупинити катастрофу, що несе за собою жахливі наслідки. Він обіймав посаду інженера, та й мав солідний досвід роботи за плечима в даній сфері. Фахівець був упевнений, що якщо не вдасться усунути важливу поломку деталі, то є ймовірність спровокувати катастрофа шаттла. Він був готовий всілякими силами відстоювати свою точку зору, щоб зупинити катастрофу і довести правоту людям.

Проблема була в тому, що ніхто не став прислухатися до слів чоловіка. В результаті докладених зусиль людьми, які несли відповідальність за невдалий запуск шаттла, сталася катастрофа. Вона забрала за собою багато життів невинних жертв. Фільм Катастрофа «Челленджера» (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вони стали розмінною монетою для тих людей, які поставили на перше місце підписання багатомільйонних контрактів, які несуть за собою привабливу перспективу збагачення. Ця катастрофа увійшла в історію як одна з наймасштабніших.

Режисер: Nathan Von Minden
Актори: Дін Кейн, Гленн Моршауер, Eric Hanson, Ліс Майлз, Jonathan Lopez

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress