Фільм Керол (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Керол, блондинка в розкішній шубі, заходить в магазин іграшок, щоб купити своїй доньці подарунок на Різдво. Раптом її увагу привертає молода дівчина Тереза, яка відразу викликається їй допомогти у виборі іграшки. Здавалося б, вони більше не повинні були зустрітися, але доля все вирішує по – іншому. Залишені рукавички Керол Тереза сприймає як шанс ще раз зустрітися з аристократичним і вишуканою жінкою. Проведений разом вечеря розставляє все на свої місця – зацікавлені погляди і збентежені посмішки дають зрозуміти, що між Керол і Терезою не може бути просто дружба.

Ці відносини стають порятунком для дівчат – Керол нарешті може трохи забути про болісне розлучення і погрози чоловіка забрати у неї дочка з-за гомосексуальної орієнтації, а Тереза залишає спроби знову почати стосунки з хлопцем, з яким не бачить свого майбутнього, але який відчайдушно мріє одружитися на ній. Разом закохані відправляються в подорож, яка стає їх найщасливішим часом, проведеним разом, адже позаду залишаються проблеми і недомовки і все обертається тільки навколо їх ніжною і пристрасної любові.

Однак незабаром Керол знову повертається в сувору реальність, де вона змушена вступити в боротьбу за право бачити свою дочку, а відносини з Терезою в цьому їй можуть перешкодити. Фільм Керол 2015 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тодд Хейнс
В ролях: Кейт Бланшетт, Руні Мара, Кайл Чандлер, Джейк Лэси, Сара Полсон, Джон Магаро, Кору Майкл Сміт, Кевін Краулі, Нік Паич, Керрі Браунштейн


загрузка...