загрузка...


Події фільму розповідають про долю трьох жінок, які на тлі всього, що відбувається виступали самими різними і раніше незнайомими особами. Незабаром вони дізнаються як позитивні сторони свого характеру, так і необхідність постійно слідувати по унікальному і неповторному шляху, намагаючись бути на висоті. Намагайтеся дізнатися подробиці історії і постаратися досить швидко насолодитися планами молодих дівчат, які з кожним днем будуть вчитися використовувати свій безцінний досвід для того, щоб удосконалювати і рухатися вперед, незважаючи ні на що.

Їх долі одного разу перетинаються в такому невеличкому містечку, як Монтана, і саме тут кожна з них намагається впоратися з ситуацією, що з’явилася в їхньому житті. Наприклад, доля дівчини на ім’я Лора була досить простою і їй потрібно навчитися контролювати все, що відбувається на своїй роботі. Перебуваючи у вибухонебезпечній ситуації дуже важливо вчасно прийняти правильне рішення і навчитися максимально швидко, реалізовувати всі свої потреби та необхідність поступово рухатися вперед, незважаючи ні на що. Фільм Кілька жінок (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Якщо ще вчора життєвий випадок кожної молодої особистості був лише маленьким натяком, згідно з яким можна було врегулювати свою власну історію, то зараз все це стає необхідністю довести все до кінця і побачити, яким буде майбутнє молодої героїні.

Режисер: Келлі Райхардт
В ролях: Лора Дерн, Крістен Стюарт, Мішель Вільямс, Лілі Гладстоун, Джеймс ЛеГрос, Джаред Харріс, Рене Обержонуа, Сара Родер, Ешлі Еткінсон, Гай Бойд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress