загрузка...


Ніхто з людей не застрахований він життєвих обставин, які звалюються як сніг на голову. Людина не може знати, що з ним станеться вже завтра, тому планувати своє життя необхідно вкрай обережно. Головна героїня – молода жінка, завжди думала про те, що її життя буде ідеальною. Однак за деякими обставинами в одну мить вона почала стрімко руйнуватися. Все почалося в той момент, коли героїня потрапила в місце позбавлення волі. Це сталося досить несподівано, тому вона не встигла усвідомити, що сталося насправді. Щоправда, усвідомлення події поступово почало з’являтися, і тоді у жінки почалися вже зовсім інші проблеми.

Коли головна героїня вийшла із в’язниці, то вона відразу ж зв’язалася з молодим адвокатом, щоб вирішити питання про відновлення права на опіку свого єдиного сина. Звичайно ж, це виявилося не так просто, як хотілося б, але жінка не збиралася здаватися. Вона шалено любила свою дитину, тому була готова піти на все можливе і неможливе, щоб знову возз’єднатися з ним і почати нове життя. Крім цього героїня починає налагоджувати своє особисте життя. Фільм Ким ми стали (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Жінка зустрічає молодого чоловіка, який виявився колишнім військовим, який отримав травму. Після всіх цих подій вона серйозно почала думати про своє життя, яка залишилася в минулому, щоб не зробити помилки в теперішньому часі.

Режисер: Меттью Ньютон
В ролях: Емма Робертс, Джуліанна Ніколсон, Е. Дж. Ен, Джейсон Біггз, Карлі Брук Перлштейн, Мірна Кабельйо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress