Фільм Кімната в Римі (2009) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молода чуттєва росіянка Наташа перед весіллям вирішується на туристичну поїздку у Вічне місто. Рим вразив її своєю красою і відкритістю. Але далеко не цими достоїнствами наша головна героїня виявилася зачарована, а вільними європейськими звичаями. Напередодні від’їзду Наталія заводить знайомство з пекучим іспанкою по імені Альба. Представниця Піренейського півострова наполегливо кличе слов’янку до себе в номер готелю і та, здавшись під таким напором, погоджується. Дві жінки приймаються доставляти один одному хтиве задоволення. Дві дівчини зустрічаються в барі, розташованому в Римі.

Вони познайомилися при дивних обставинах. Одна — іспанка, друга приїхала з Росії. Вони представилися як Наташа і Альба. На наступний день мандрівниці потрібно летіти в Москву, де її чекає заміжжя і щасливе життя. Зустрівся героїні вирішують провести ніч разом, нічого не може зупинити їх. Фільм Кімната в Римі (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Щирі розмови переплітаються з пристрасним сексом, який вони запам’ятають надовго. Чи зможуть вони повернутися додому, не згадуючи про те, що відбувається, або почуття виявляться сильнішими?

Режисер: Хуліо Медем
Актори: Найва Нимри, Ендер Меллс, Енріко Ло Версо, Олена Анайя, Лаура Меізосо, Наташа Яровенко


загрузка...