Фільм Кінець літа (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Це історія, яка розкриває багато грані людського життя. Завдяки тому, що все тут знято гранично реально, правдиво, натурально, глядач і високо цінує кінопроект. Мабуть, і сам режисер Чжоу Цуань спочатку ставив таку мету: вразити дивиться його картину публіку «правдою на межі». Героїв у цій стрічці досить багато. А творча команда змогла зробити так, щоб цікаво і глибоко показати кожну особистість, її внутрішній зміст, драматизм тих обставин, у які вона занурена. Особливо цікаво створений образ хлопчика, який мріє займатися спортом, грати в футбол.

Його мрія – цього маленького чоловічка, ще тільки початківця жити, наштовхується на грубий жорсткий «камінь» — характер і світогляд його батька. Татусь має свій погляд на життя і вважає, що захоплення спортом – це просто забавки. І всіляко перешкоджає так і не відбувся хобі хлопчини. Це тільки одна з драм, які талановито показані в картині.

Так що глядачів чекає ціла низка таких глибоких цікавих історій. «Кінець літа онлайн» – світ, повний несподіванок. Фільм Кінець літа (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Чжоу Цуань
В ролях: Тань Чжо, Гу Баомин, Дун Цін, Рун Цзышань, Чжан Сунвэнь


загрузка...