Фільм «Кінець прекрасної епохи» знятий за мотивами новели «Компроміс» Сергія Довлатова. Головний герой – Лентулов Андрій. Хлопець працює журналістом, має відмінний письменницький дар, так і дуже не простий характер. Остання якість дуже затьмарює його побут. Люди пророкують йому щастя в майбутньому, але терпіти його прямолінійність, бажання бути кращим і задерикуватий характер ніхто не хоче. На роботі у хлопця не склалися стосунки з головним редактором, що і спричинило його швидке звільнення. Тепер він повинен почати все спочатку.

Адже він нав’язував правдиві репортажі, які люблять далеко не всі, особливо, якщо на чолі редакторського агентства стоять люди, пов’язані з нечистими справами. Андрій змінює все – він переїжджає жити в Таллін, де отримує роботу в місцевій газеті. Змінити свого місця проживання та роботу він зміг, а от характер залишається незмінним. Чи зможе він повністю перебудуватися, щоб почати жити по-людськи або його мрії розчиняться в повітрі? Фільм Кінець прекрасної епохи (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Найголовніша мрія – влаштуватися на роботу в незалежне редакторське агентство, де, як хлопець думає, можна висловлювати свої особисті думки і писати правду, а не те, що тобі скажуть старші редактора. Найстрашніше для Андрія – нерозуміння і самотність.

Режисер: Станіслав Говорухін
В ролях: Іван Колесніков, Сергій Гармаш, Федір Добронравов, Дмитро Астрахан, Світлана Ходченкова, Юліан Макаров, Лембіт Ульфсак, Олександра Ніжегородова, Юлія Тройнікова, Тину Карк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress