загрузка...


«Кислота» — новий драматичний фільм російського виробництва, в центрі подій якого виявився молодий музикант. Він живе своїм безтурботним життям, яке наповнене гучними, гучними вечірками, божевільними злетами і такими ж швидкими падіннями. У нього були досить нестабільні відносини з людьми, які його оточували. У нього було досить цікавих ідей, яких він не зміг реалізувати через стали на його шляху типових перешкод. Для того, щоб втілити в реальність свій проект, йому були потрібні чималі гроші, але їх у головного героя не було. До того ж у головного героя не було і необхідних зв’язків, щоб втілити ідею в реальність.

Молодому хлопцю нічого не залишалося, як шукати впливових людей і спонсорів на стороні, при цьому робити це в максимально короткі терміни. Проте всі його спроби були приречені на провал, що дуже засмучувало молодого хлопця. До яких би заможних людей він не звертався, ніхто не бажав ризикувати своїми фінансами, щоб допомогти звичайному хлопцю. Ніхто його не знав і не йшов на ризик. Крім далекосяжних планів у молодої людини нічого не було, тому спонсори не бачили в ньому і в його проектах ніякої перспективи. Після того, як головний герой багаторазово зіткнувся з відмовами, він просто опустив руки і втратив надію.

Тим не менш, відмовлятися від своєї ідеї він не хотів. Він продовжував рухатися по обраному напрямку, хоч і повільно, але досить впевнено. Фільм Кислота (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олександр Горчілін
Актори: Філіп Авдєєв, Олександр Кузнєцов, Аріна Шевцова, Сава Савельєв, Олександра Дитина, Роза Хаірулліна, Дмитро Куличків

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress