Невелике містечко Юстіс в штаті Флорида. Дженні Уэндорф пізно ввечері повернулася додому з побачення. Дівчина тихо прошмигнула на кухню. Включивши освітлення, вона побачила на підлозі довгий кривавий слід. В жаху Дженні вискочила в коридор і виявила на підлозі вбиту матір. Її мертвий батько з розбитою головою знаходився у вітальні. Молодшої сестри Хізер в будинку не було. Звіряче вбивство подружжя Уендорфів і зникнення їх молодшої дочки розбурхало все місто. Але найкраща подружка Хізер повідомила поліції, що дівчину ніхто не викрадав.

Вона добровільно втекла з дому з компанією Рода Феррелла. Це були дуже дивні молоді люди, які називають себе кланом вампірів. Рід, Скотт, Черіті і Дейна пили один у одного кров, влаштовували шабаші і вважали себе безсмертними. Коли молодіжну компанію затримали, то Феррелл пояснив скоєний злочин необхідністю роздобути джип Уендорфів для поїздки в Новий Орлеан.

Жоден з членів банди не міг зв’язно відповісти на просте запитання: навіщо знадобилося вбивати сплячих людей, якщо можна було просто викрасти машину? Фільм Клан вампірів (2002) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Уебб
В ролях: Дрю Фуллер, Олександра Брекенрідж, Тімоті Чи ДеПрайст, Марина Блек, Келлі Крюгер, Річард Джиллилэнд, Ларрі Дірк, Мімі Крейвен, Девід Уеллс, Стейсі Ход

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress