загрузка...


​​​​​​​​Юний підліток на ім’я Йозеп навчається в одній з естонських шкіл. З самого раннього віку він постійно почав піддаватися глузуванням і знущань з боку своїх однокласників. По своїй сутності хлопчина є тихою і спокійною особистістю, у якого ніколи не виникає бажання вступити з ким — то в бійку або дати відсіч своїм кривдникам. Він є мирною людиною і намагається не звертати уваги на легковажних однокласників і просто ігнорувати їх. Йому чомусь здається, що він не зможе захистити самого себе. Тому краще змиритися з тією реальністю, в якій він знаходиться.

Але все в корені змінюється, коли в класі з’являється новий учень на ім’я Каспер. Цьому хлопцю неодмінно вдається завоювати авторитет серед однолітків і подружитися з лідерами класу. Спочатку він приєднується до тих хлопців, які постійно знущаються над беззахисним Йозепом. Але одного разу в ньому щось різко змінюється. Він вирішує встати на захист цього хлопчини. Фільм Клас (2007) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Після такого несподіваного розвитку подій Каспер стає ворогом для тих хлопців, з якими він нещодавно так близько здружився. Обстановка в класі починає загострюватися і обіцяє перерости в запекле протистояння.

Режисер: Ільмар Рааг
В ролях: Валло Кирс, Пярт Уусберг, Лаурі Педайя, Паула Солвак, Мікк Мяги, Риина Риес, Йонас Паас, Каді Метсла, Трійн Тенсо, Вірго Ернітс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress