З’явився шкільний жах дозволяє кожному герою історії усвідомити багато приємні і неповторні боку шляху і опинитися в центрі уваги. Активно спостерігайте за тим, як з кожним днем все більше дітей пробують себе в якості героїв даного шоу, потрібно всього лише скористатися приємними особливостями шляхи для того, щоб стати набагато кращою. В центрі уваги даної історії виявляється чоловік по імені Трой, який не тільки в поточний момент часу є в якості популярного людини, зірки шкільних дискотек, капіталу баскетбольної та футбольної збірної, а також просто гарного хлопчика, за яким сохнуть багато дівчинки.

З недавніх пір той вирішив почати активно користуватися своїми радісними талантами і спробувати стати персонажем невеликого мюзиклу. Разом з тим пробує свої власні сили і дівчина по імені Габріелла, що теж відрізняється багатьма досягненнями під час навчання тут. Зараз вона виступає в якості президента клубу науки і панянки, яка готова використовувати свої власні таланти на благо суспільства.

Сьогодні кожен починає свою боротьбу за можливість брати участь в дивовижному протистоянні умів і перемогти відбувається зможе лише обраний. Фільм Класний мюзикл (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кенні Ортега
В ролях: Зак Ефрон, Ванесса Енн Хадженс, Ешлі Тісдейл, Лукас Грабував, Корбін Блю, Моніка Коулмен, Барт Джонсон, Елісон Рід, Кріс Уоррен, Олеся Рулін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress