загрузка...


Дія фільму «Клич мене своїм ім’ям» розгортається в махровому з точки зору сексуальних свобод 1983 році, та ще й в традиційно католицькій Італії з її культом сім’ї і традиційних гендерних відносин. Сімнадцятирічний Еліо Перлман вирішує повісті літо на віллі своїх заможних батьків. Його батько відомий в своїх колах вчений, професор, а мама — італійка, яка працювала у його батька перекладачкою і помічницею, а потім якось плавно перетекла в статус дружини і матері його сина. Юнак отримав чудове виховання, і, звичайно освіту. Він начитаний і допитливий, має вишуканий смак, прекрасно знає літературу, розбирається в музиці.

Поселившись в особняку біля моря він прекрасно проводить час, — купається в морі, загоряє, фліртує з місцевою юною спокусницею по імені Маріца, правда якось мляво і без вогника, проте з набагато більшим задоволенням читає і транскрибирует класичні музичні твори. І все ж всі ці чудові заняття, по суті ніяк не чіпають його душу, і займається він ними просто від того, що так прийнято, і на відпочинку без всього цього зайнятися то особливо і не чим. І ось одного разу на віллі батька з’являється Олівер. Цей молодий чоловік — асистент його батька, що подає надії, перспективний американський вчений. Новий герой кілька старше і більш зрілий, ніж Еліо, але ще досить молодий, так що між ними зав’язуються дружні відносини, тим більше, що інтереси дуже схожі і є про що поговорити, що обговорити, чим поділитися.

Однак незабаром ця цілком пристойна дружба починає переростати в щось більш глибоке і недозволене. Душі і серця молодих людей починають наповнюватися справжнім вогнем, який прийнято називати любовної пристрастю. Фільм Клич мене своїм ім’ям 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Лука Гуаданьїно
В ролях: Армі Хаммер, Тімоті Шаламов, Майкл Стулбарг, Аміра Касар, Естер Гаррель, Виктуар Ду Бойс, Ванда Капріольо, Antonio Rimoldi, Олена Буччи, Marco Sgrosso

загрузка...