Фільм Клуб (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Поселившись в невеликому затишному будиночку на чилійському узбережжі, група священиком і черниця спочатку викликають у своїх рідкісних сусідів змішані почуття. Але поступово, переконуючись, що ці люди дійсно займаються лише тим, що несуть службу Богові, суспільство навколо заспокоюється. Черниця Моніка — єдина представниця слабкої статі в чоловічій компанії священиків самих різних віків, зупинилися тут. Але, на відміну від решти суспільства, маленька компанія не звертає уваги на подібні дрібниці. Тренуючи свою улюблену хорта собаку і читаючи молитви, вони цілком щасливі такого життя.

Ідилія руйнується, коли в будинку з’являється гість, який виявився таким же священиком. Чоловік просить прийняти його в закритий клуб, обіцяючи дотримуватися абсолютно всі правила і прожити тут все життя, відкупляючи давні гріхи. Погодившись, компанія ніяк не підозрювала, що через кілька днів біля порогу будинку з’явиться незнайомий їм людина, яка знає про новому гостеві щось абсолютно неприйнятне.

Викрикуючи лайки і звинувачення на адресу новачка, чоловік сподівається, що священик вийде до нього на розмову. Але несподівано на вулиці чути різкий гучний постріл. Фільм Клуб (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Пабло Ларраин
В ролях: Альфредо Кастро, Роберто Фаріас, Антонія Сехерс, Марсело Алонсо, Хайме Вадель, Алехандро Гойк, Алехандро Сивекинг, José Soza, Франсиско Рейес, Дієго Муньос


загрузка...