Дії розгортаються в післявоєнному Лондоні. Саме тут проживає молода письменниця по імені Джульєтта. Вона ніяк не може знайти тему для своєї чергової книги, адже всі ці жахливі події негативно позначилися на її роботі. Звичайно ж, вона могла б написати про всі жахи війни, але дівчина не хотіла б порушувати таку жахливу тему, тим більше що вона негативно дивиться на всю цю ситуацію. Інші теми для неї здаються занадто нудними і нецікавими, тому вона губиться в здогадах, про що написати книгу, щоб зацікавити читача. Одного разу ідея для книги раптово з’являється в її житті, завдяки одному листу від свинаря, що проживає на острові Гернсі.

Головна героїня була вкрай здивована тим, що навіть свинарі не проти почитати. У своєму листі якийсь Доуси просив порадити йому хорошу книжкову лавку, адже його острів був повністю окупований німецькими солдатами, і тепер вони тільки починають повертатися до нормального життя. З книгами поки дуже туго, тому цей лист є кіком про допомогу. Джульєтта не очікувала такого повороту подій. Фільм Клуб любителів книг і пирогів з картопляних лушпайок 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Дана переписка захопила її. Раніше вона навіть подумати не могла, що її книги можуть зацікавити такий великий коло людей. Цей випадок поклав початок нових звершень і перепискам з різними людьми.

Режисер: Майк Ньюелл
В ролях: Лілі Джеймс, Джессіка Браун-Фіндлі, Меттью Гуд, Кетрін Паркінсон, Глен Пауелл, Міхіл Хаушман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress