Фільм Клуб сталкерів (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молодь шукає, куди виплеснути енергію, режим сну і активність змінено, організми намагаються за щось ухопитися, звичні орієнтири змінені. Підлітки створили гру, правила говорять, що одні учасники повинні бути бійцями інші жертвами, картина «Клуб сталкерів» покаже, не небезпечної чи виявиться забава. На жаль, одного разу інстинкт самозбереження не спрацьовує, в результаті гине дівчинка. Всі сприйняли трагедію як нещасний випадок, але чи це так? Через тридцять років підросло нове покоління, діточки гравців отримують запрошення взяти участь в іграх, підлітки із задоволенням відгукнулися на пропозицію.

Не побажають батько максимально захистити дітей від небезпеки. Хто придумав схему знищення, невже призвідник знову має намір перервати чиєсь життя. Хіба юне підсвідомість знову обманеться, хто з хлопців буде запрограмований на знищення. Дан старт, гра почалася, яким буде фінал, шкода, якщо знову, хтось зробить фатальний постріл. Хто зацікавлений в подібних витівки, навіщо через три десятки років знову організовано побоїще? Чекати підсумку недовго, битва в розпалі, лунають постріли, стає жарко.

Ймовірно, таємний спостерігач стежить за подіями, вистежуючи нещасну жертву. Чому дорослі хлопців допустили до змагань, хіба особистого досвіду було мало? Фільм Клуб сталкерів (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Даг Кемпбелл
В ролях: Келсі Стрэнахен, Маів Куінлен, ДжиТи Ніл, Емілі Бейдер, Алекс Фрінка, Крістал Аллен


загрузка...