Не кожному щастить зустріти любов всього свого життя. Героям драми Клятва неймовірно пощастило – вони є частиною один одного, і просто не уявляють, яке це – жити без любові. До певного моменту. Але раптово їх життя ділиться на два абсолютно різних періоду-До і після. Лео і Пейдж потрапляють в жахливу катастрофу, в результаті якої у дівчини частково стирається пам’ять. Вона пам’ятає себе, пам’ятає своє дитинство, але не пам’ятає нічого, що пов’язано з настільки улюбленим нею колись Лео. 18 місяців, що передують катастрофі, повністю стерлися з її пам’яті.

Однак Лео не має наміру втрачати свою любов. Він готовий частинку за часткою відновлювати пам’ять своєї дружини. Якщо знадобиться, то він заслужить її любов ще раз, як це вже було одного разу. Складно навіть уявити, з якими труднощами доведеться зіткнутися Лео в цій нерівній боротьбі з долею. Відчай не раз накриває люблячого хлопця з головою, але він знову бере себе в руки і знову відправляється на підкорення цієї складної вершини. Фільм Клятва (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Адже одного разу він при всіх дав найважливішу клятву в своєму житті-любити і оберігати Педж, чого б йому цього не коштувало. А заради справжнього кохання потрібно битися до переможного кінця.

Режисер: Майкл Саксі
В ролях: Рейчел МакАдамс, Ченнінг Татум, Сем Ніл, Скотт Спидман, Джессіка Ленг, Джессіка МакНэми, Венді Крюсон, Тетяна Маслани, Лукас Брайант, Джої Клейн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress