загрузка...


У Сьюзен Карпентер настав в житті нелегкий період. З чоловіком вони розлучилися, і вся відповідальність за виховання двох синів повністю лягла на її тендітні плечі. Їй доводиться багато працювати, щоб забезпечити гідне існування своєї сім’ї. А праця офіціантки в придорожньому кафе ніколи не вважався легким. Але розраховувати Сьюзен доводиться виключно на власні сили, допомоги з боку чекати не доводиться. Єдиною радістю жінки залишаються два її шибеника — восьмирічний Пітер і одинадцятирічний Генрі. Особливою гордістю для матері став старший з них. Хлопчик вже в ранні свої роки став проявляти неабиякі здібності.

Будь-яка наука давалася йому легко. Вчителі бачили в ньому справжнього генія і вважали, що йому не місце в звичайній школі. Генрі намагався у всьому підтримувати і допомагати матері. Так, наприклад, він бере на себе розрахунок бюджету та сплату податків. І ось в житті Генрі з’явилися обставини, які він до пори до часу приховував від своїх близьких. Він закохався в дочку поліцейського, який проживає по сусідству. Йому стає відомо, що дівчинка щодня піддається насильству з боку батька.

Щоб врятувати її, Генрі розробляє особливий план. Успішно реалізувати його йому повинні допомогти мати з братом. Фільм Книга Генрі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Колін Треворроу
В ролях: Наомі Уоттс, Джейден Ліберер, Джейкоб Трембле, Сара Сілверман, Дін Норріс, Лі Пейс, Медді Зіглер, Тоня Пінкінс, Боббі Мойнахан, Джеральдін Хьюз

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress