Фільм Книга любові (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Генрі — самий нудний чоловік в світі. Він працює в Архітекторська бюро, суворо дотримується графіка і носить однотипні сірі костюми. Дружина Пенні намагається хоч якось урізноманітнити його стиль, а заодно і життя. Коли людина щодня занурений в рутину, він не замислюється про те, що доля постійно готує сюрпризи. Найчастіше це не найприємніші подаруночки. Пішовши на роботу, щасливий чоловік навіть не здогадується, що через кілька годин стане вдівцем.

Поки він вирішує робочі завдання, Пенні гине в автокатастрофі. Разом з нею йде на той світ і їх не народжена дитина. Переживши похорон коханої людини, чоловік згадує про обіцянку, дану покійної дружини. Жінка попросила його допомогти дівчинці-жебрачці, яка щодня риється в їх смітті. Генрі знаходить її. Нову знайому звати Мілдрет, і вона живе в цій халупі, збитої з старих дощок. У відсутності господині будинку герой виявляє якісь креслення і здогадується, що юна мрійниця збирається побудувати пліт. Коли її убоге житло згорає, врятувати вдається лише ці дитячі схеми. Овдовілий чоловік, залишившись без людини, який надавав сенс життя, збирається допомогти волоцюгою. До того ж про це просила улюблена жінка перед своєю загибеллю. Тепер належить побудувати дівчинці пліт, здійснити її мрії і навіть стати їй маленькій сім’єю.

Міллі ж підозрює, що саме їй доведеться рятувати дорослого знедоленого людини, який втратив свій берег. Малятко розповідає новому другові безліч моторошнуватих історій, які дивним чином вселяють надію. Фільм Книга любові (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Вільям Перпл
Актори: Мейсі Вільямс, Джейсон Судейкіс, Джессіка Біл, Мері Стінберген, Пол Райзер, Орландо Джонс, Брайан Бетт, Джошуа Мікель, Кэйли Флемінг, Джейсон Уорнер Сміт


загрузка...