П’ятдесяті роки минулого століття. Англійка Флоренс Грін переживає непрості часи, залишившись вдовою в такому юному віці. Щоб відволіктися від особистої трагедії, вона відкриває власну справу. Вона має намір зайнятися бізнесом, незважаючи на складне матеріальне становище. Вона вирішує вкласти наявні кошти заради здійснення своєї мрії. Вона набуває обшарпаний будинок у тихому спокійному містечку, розташованому на узбережжі. Вона приводить його в порядок і відкриває затишний книжковий магазинчик. Будучи справжнім поціновувачем сучасної літератури, вона виконує своє найзаповітніше бажання.

Магазин головної героїні привернув увагу місцевих жителів. Але консервативні громадяни шоковані радикальної тематикою продаються творів. Вони намагаються проходити повз букіністичної крамниці, демонструючи своє ставлення до всього що відбувається. Флоренс сильно засмутилася, адже саме від відвідувань магазину залежить рівень її добробуту. Але знайшовся один чоловік, який підтримав екстравагантну дамочку в її починаннях.

Незабаром до неї заходять перші клієнти. Вони неохоче купують книги, що вимагають вдумливого підходу. Старомодний глухе місто прокидається від довгого глибокого сну. Фільм Книжковий магазин (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ізабель Койшет
В ролях: Емілі Мортімер, Білл Найі, Патришия Кларксон, Джеймс Ленс, Хантер Тремейн, Хонор Книфси

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress