Фільм Кодекс звідника (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ян, герой фільму «Кодекс звідника» у своєму минулому, він був помітною фігурою національної футбольної ліги. На жаль, той час минув і з-за трагічної випадковості, довелося залишити спорт і повернутися в рідне містечко. Благо він ще молодий і знайти свій шлях у житті, буде не важко. Не одним футболом хлопець був гарний, є у нього особливий талант, який полягає в умінні знайомств людей між собою. Він звідник і завжди чудово знаходив підхід до серця людини. Власне, грунтуючись на цьому вмінні, з одним Ян відкрив компанію. Невелика таємна організація, передає свої послуги від одного клієнта до іншого.

Таємниця втручання в подібних питаннях, надзвичайно важлива. На щастя героїв, вони зі своєю справою впоралися на відмінно і ось, справа пішла на потік. На порозі з’явився черговий випадок, необхідності закохати однієї людини до іншого. Відмовити не можна, адже кожен випадок, це майже справа честі. Тільки перемога і нічого більше, а тому, Ян береться за нового клієнта. Це буде непросто, як і завжди, але цього разу, явно особливий.

Плануючи розібратися з усім швидко, хлопець навіть і не здогадувався, що перед ним виникло. Можливо цей випадок, буде найважчим у його кар’єрі. Фільм Кодекс звідника (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Туга Маск
В ролях: Нік Бейтман, Кейтлін Карвер, Тайлер Джонсон, Мадлен Вагер, Жюстен Альперт, Трей Такер


загрузка...