Фільм Колегія лікарів (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Симон-тридцятисемирічний, що відбувся чоловік визначився давно з життєвими пріоритетами і реалізувався в професійній діяльності, ставши кваліфікованим лікарем. Він працює в лікарняному відділенні пульмонології, де дуже часто зустрічаються важкі випадки невиліковних захворювань. За багаторічний відрізок лікарської практики він багаторазово зустрічався з трагічними ситуаціями, що завершуються летальним результатом. Роки роботи в напружених умовах привчили досвідченого доктора стримано ставитися до чужих страждань, смиренно сприймати свою безпорадність перед смертельними діагнозами.

Шановний в медичному середовищі, наділений великим досвідом лікар вміє абстрагуватися від негативних моментів, щоб зберігати холоднокровність при виконанні складної роботи. Відсутність зайвої емоційності є показником високого професіоналізму. Однак трапляється щось непередбачуване, що зруйнувало неприступну стіну, встановлену лікарем для дотримання непохитних лікарських правил. Фільм Колегія лікарів (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У відділення привозять рідну матір медика, який змушений самостійно поставити невтішний діагноз. Пацієнтка знаходиться у важкому стані, тому синові контролювати дуже складно емоції.

Режисер: Девід Ру
Актори: Жеремі Реньє, Марта Келлер, Зіта Анро, Мод Уайлер, Ален Либоль


загрузка...