загрузка...


Це історія про те, як у бізнесмена Адітьї змінилося життя після зустрічі з палкою і безтурботним дівчиною. Адітья багатий бізнесмен, але дівчина яку він любить виходить заміж за іншу людину. Після весілля коханої, він вирішує сісти в перший-ліпший поїзд і поїхати куди очі дивляться. Саме в цьому поїзді він зустрічає Гіту, балакучу і безтурботну дівчину, яка їде з Бомбея в рідне місто Бхатінду, щоб там, після деякого часу втекти до свого хлопця. Невдалий бізнесмен Адітья втрачає свою кохану, вона виходить заміж за іншого.

Він у розпачі кидає все, сідає на поїзд і вирішує їхати туди, не знає куди. У поїзді він знайомиться з симпатичною, але балакучою дівчиною Гітою. Гіта розповідає нашому герою все про своє життя і плани, що вона їде в рідне місто і має намір бігти зі своїм хлопцем. Адітья, якому ніяк не цікаві розмови дівчата і хотів би спокою сходить з поїзда, Гіта біжить за ним і вмовляє повернутися на поїзд, але закінчується тим, що поїзд їде без них.

Парочка виявляється удвох на безлюдній станції і пускається в піший шлях, де їх чекають пригоди, а, можливо, і любов. Фільм Коли ми зустрілися (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Імтіаз Алі
В ролях: Шахід Капур, Каріна Капур, Тарун Арора, Дару Сінгх, Паван Малхотра, Камал Тіварі, Кіран Джунея, Дівья Шах, Самуя Тандон, Нихар Таккар

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress