Фільм Коли тобі 36 (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Васанти була зразковою дружиною і чудовою домогосподаркою. Так, виховуючись у сім’ї простих робітників, вона ще в ранньому дитинстві навчилася прибирати, прасувати, готувати, і всього того, що просто необхідно дівчинці в житті. Тому коли вона вийшла заміж, Васанти стала ідеальною дружиною, якої багато б позаздрили. Але чоловікові Васанти ніхто не заздрив. Більш того, власний чоловік з роками втратив палкі почуття до своєї коханої, і постійно її всіляко принижував, відповідаючи лише докорами виразом невдоволення на всі прагнення дівчини створити сімейний затишок.

Але не бажаючи руйнувати сім’ї, Вассанти терпляче ковтала всі образи і прощала докори. Більше того, навіть у власній родині дівчина не могла знайти підтримки. Адже всі її брати, племінники та інша рідня, вважали дівчину недалекій і відсталою від життя і безнадійно нудною. І вони допускали постійні насмішки і поддевки на адресу Вассанти, постійно принижуючи її.

І в кінцевому підсумку їхні дошкульні глузування набридли дівчині, і вона вирішила змінити себе, свій стиль і свої погляди на життя. Адже «Коли тобі 36» 2015 дивитися онлайн в хорошій якості HD життя ще тільки починається…

Режисер: Рошан Ендрюс
В ролях: Джотика, Рахман, Abhirami, Amritha Anil, Нассер, Делхі Ганеш, Khalid Hussain, Ilavarasu, Прем, Siddharth Basu


загрузка...