загрузка...


У драматичній музичної комедії під назвою «Коли я проживу своє життя» глядачі познайомляться в першу чергу з молодою, чарівною дівчиною по імені Джуд, яка до всього іншого співає, як ангел і грає на сцені практично професійно без належного навчання. Всі ці таланти дівчина придбала від батька, який свого часу був дуже популярним артистом, слава якого була неймовірною, але закінчилася і тепер чоловік живе в повній самоті. В один прекрасний день Джуд приймає рішення відправитися і відвідати свого тата. Прибувши в отчий будинок, дівчина бачить, що батько збуджений.

Незабаром вона розуміє, що тато згадав минулі часи, минулу славу, коли папараці бігали за ним юрбами, красиві дівчата не давали проходу і так далі. Виявляється, колись уславлений співак вирішив спробувати ще раз виступити на сцені, від того і переживає. Адже дійсно, він не знає, її засміють його критики, чи пам’ятають його старі фанати, і прийдуть на концерт, а ще, як сприйме цю новину його рідна дочка, Джуд, не визнає вона татуся божевільним?

Як би там не було, але на здивування чоловіка, Джуд підтримує його прагнення і починає допомагати в досягненні мети. Фільм Коли я проживу своє життя (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роберт Едвардс
В ролях: Крістофер Уокен, Ембер Херд, Келлі Гарнер, Хамиш Лінклейтер, Енн Магнусон, Олівер Платт, Генрі Келемен, Сандра Берриос, Гевін МакИннесс, Джон Конлі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress