Розмірене життя, дім – повна чаша, бездоганна сім’я, робота на посаді генерального директора страхової компанії під загрозою через нічної події, автомобільної аварії. Ніч, той час Коли ангели сплять і охороняти тіло і душу нікому крім, тебе самого. Важливі переговори і як наслідок затримка на роботі не найкращий подарунок на день народження дочки. Вислухавши закиди дружини Герман, у що б то не стало, вирішує повернутися додому саме сьогодні. В дорозі, заснувши за кермом, збиває дівчину і розвивається ланцюг страшних подій не передвіщає щасливого кінця.

Подруга збитої дівчини виходячи з наркотичного дурману поводиться неадекватно, а попередні аварії події заплутують справу до упору. Дійсно Герман винен у тому, що сталося і що можна зробити, щоб не змінювати звичний спосіб життя, на що піти і чим пожертвувати вирішує не тільки герой фільму. Герман, людина ідеальної поведінки і моральності з бездоганною сім’єю. Фільм Коли янголи сплять (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Одного разу вночі на машині, Герман збиває двох дівчат, його майбутнє знищено, ця ніч, звернулася в найгірший кошмар. З цього етапу Герман стане пробувати замовчувати те, що сталося, щоб продовжити буденний спосіб життя.

Режисер: Gonzalo Bendala
Актори: Хуліан Вільягран, Маріан Альварес, Естер Експозіто, Sira Alonso, Asia Ortega, Daniel Jumillas, Крістіан Мулас, Адольфо Фернандес, Хав’єр Руїс де Сомавія, Марісоль Мембрільо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress