Питання, пов’язане з тим, коли ж почнеться Апокаліпсис, хвилює жодне століття все людство. Байдужим до нього знайдеться всього лише кілька десятків людей, яким абсолютно нецікаво, як Земля загине, а разом з ним і все живе на планеті. Не виключенням стануть головні герої представленої історії. Але найдивовижніше в тому, що люди настільки пригнічені з’ясуванням обставин потухания сонячного світла, що абсолютно не помічають, що їх близькому колі починається справжній розлад, який набагато страшніше, ніж апокаліпсис в цілому. Щоб провести останні години перед смертю, герої зустрілися разом.

Вони зібралися в рідному домі, де кожен куточок здатний нагадати про хвилюючі події. Як і у всіх людей, в їх свідомості накопичена інформація про позитивні і негативні моменти, здатних впливати на стан і настрій кожного з них. Американська сім’я зібралася в цьому місці, щоб насолодитися спілкуванням один з одним, але це, здається, так лише з боку. Насправді їх чекає неприємна ситуація, пов’язана зі спогадом про давні образи, не відпускають душу і змушують неабияк переживати.

На тлі цих подій стає зрозуміло, що в цьому будинку є всі шанси, що кінець світу настане раніше покладеного часу, якщо їм не вдасться вирішити всі конфлікти прямо зараз. Фільм Коли зімкнеться імла (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Себастьян Сільва
Актори: Наталія Дайер, Кіра Седжвік, Тім Дейлі, Велорі Керрі, Джон Патрік Амедорі, Сем Дейлі, Роберто Агуайр, Крістіна Мендрелл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress