загрузка...


Немає більш жахливої трагедії, ніж бути свідком вбивства власної дитини. На очах матері її єдиного сина збив автомобіль, а правопорушник додав швидкості і холоднокровно зник з місця злочину. Все, що вдалося запам’ятати Діан Крамер — заборонний сигнал світлофора, марку і вишуканий колір машини, шум мотора і всепоглинаючий жах. Вже тоді вона зрозуміла, що її життя ніколи не буде колишньою, розділившись на «до» і «після». Відтепер все перестало мати сенс, перетворившись на нескінченні сірі будні, наповнювані праведним почуттям помсти. Бажання поквитатися з вбивцею ставало нав’язливою думкою, що заважає спати вдень і не дає спокою вночі.

Невтішна мати починає здогадуватися, що божеволіє. Із затяжної депресії Діан вирішує вийти найрадикальнішим методом: вона бере слідство у свої руки. Тільки так їй вдасться відшукати винуватця страждань і змусити вбивцю пройти через ті муки, яких зазнала вона. Підштовхувана горем і бажанням розплати, Крамер знаходить людину, у якого набуває пістолет. Вона не знає, в якому напрямку їй рухатися, як обчислити вбивцю і що робити після. Перед очима вона бачить автомобіль кольору мокко і обличчя власного сина.

Пильно спостерігаючи за кожним мерседесом кавового відтінку, їй починає здаватися, що правосуддя візьме гору над справедливістю, але це виявляється далеко не так. Фільм Колір кава з молоком (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Фридерик Мерму
В ролях: Еммануель Дево, Наталі Бай, Девід Клевел, Діана Руксель, Олів’є Шантро, Самюель Лабарт, Жан-Філіп Экоффей, Marion Reymond, Полін Жаккуд, Сакир Уяр

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress