загрузка...


У центрі історії стоїть дівчина, що втомилася від власного життя. Її робота, коло знайомих і рідних, стали обтяжувати її своєю сірістю. Саме з цієї причини, всі вони просто стали якорем в її розвитку і відпочинку. Усвідомивши все що постали перед собою труднощі, героїня вирішує змінити своє життя, найрадикальнішим чином. Вона, просто кидає все. Дівчина залишає Нью-Йорк, залишаючи там рідних, друзів і звичайно ж хлопця. Пунктом її призначення, стане Лондон, що і буде її новим будинком на кілька років.

Як вона і передбачала, ця зміна, дозволить їй змінити все. Вона знову стала дивитися на життя з усмішкою, знайшла нові мрії і плани. І звичайно ж, вирішила повернутися на рідні простори Нью-Йорка, заради нового життя. Але так вже вийшло, що попереду її чекає, досить дивне час. Вибравши нове житло, героїня заселяється з відмінним настроєм і вірою в своє майбутнє. Ось тільки, як виявилося, її минуле і не думає відступати так просто. Виявилося, що в будинку де вона тепер буде жити, сусідом є її колишній хлопець, якого вона без особливих пояснень кинула.

І звичайно ж, він дуже незадоволений, як минулим, так і фактом сусідства з колишньої. Що і покладе початок, низці великих проблем для сусідів. Фільм Колишній хлопець по сусідству (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Софі Брукс
В ролях: Заша Мемет, Меттью Шир, Дірдрі О’Коннелл, Сара Рамос, Діана Ірвін, Арлісс Ховард, Дебора Оффнер, Девід Уол, Джефф Уорд, Тео Стокман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress