Фільм Колонія Дігнідад (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Історична, драматична кінострічка «Колонія Дігнідад» розповідає про молоду пару німецьких громадян. Хлопець з дівчиною закохані один одного, і незабаром збираються одружитися. От тільки доля явно проти їх взаємовідносин. Олена працює стюардесою на міждержавних рейсах, а її коханий Даніель – журналіст. Подорожуючи разом, герої кінофільму опиняються в самому центрі відбувається революції в Чилі. Рятуючись втечею від місця військових дій, Даніель потрапляє в полон. Його підозрюють у шпигунстві, тож відвозять в поліцію, де піддають немислимим тортурам на допиті.

Нічого не добившись від хлопця його, відправляють в «Дігнідад» — невелике німецьке поселення. Це справжній концтабір, успішно видає себе на благодійне товариство, де безжально б’ють і знущаються з в’язнів. Дізнавшись про місце перебування свого хлопця, Олена відправляється слідом за ним. Дівчина переодяглася черницею, щоб без праці проникнути на територію, і згодом врятувати звідти свого коханого.

Проблема лише в тому, що потрапити «Дігнідад» дуже легко, а от втекти звідти, мало кому вдається. Чи зможуть герої картини вирватися з цього висновки? Фільм Колонія Дігнідад (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Флоріан Галленбергер
В ролях: Емма Уотсон, Даніель Брюль, Мікаел Нюквист, Риченда Кері, Вікі Крипс, Джин Вернер, Джуліан Овенден, Мартін Вуттке, Серпень Цирнер, Nicol


загрузка...