загрузка...


Сюжет японської мелодраматичної драми режисера Квак Че-ена «Кольори вітру» (Kaze no iro) розгортається навколо звичайного хлопця, життя якого раптово пішла під укіс. Герой жив з коханою дівчиною, в якій він душі не чаяв. Хлопець мріяв зв’язати з нею все своє життя і будував далекосяжні плани. Здавалося б, нічого не може зруйнувати цю ідилію. Ось тільки у долі були інші плани на цей рахунок. Раптово дівчина померла, що стало для молодої людини справжнім ударом. Однак хлопцеві не варто опускати руки і повністю йти в себе. Адже перед смертю кохана розповіла йому, що десь в Хоккайдо живе дівчина, яка як дві краплі води схожа на неї.

І тепер герой, замість того, щоб страждати, повинен відправитися на пошуки кармічної близнючки своєї померлої другої половинки. Саме з цією дівчиною він повинен буде знайти довгоочікуване щастя. Дівчата схожі немов дві краплі води. Вмираюча дівчина сказала своєму хлопцю, щоб після її смерті він обов’язково знайшов цю близнючку і знайшов з нею щастя. Фільм Кольори вітру (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Молодій людині нічого не залишається, як виконати останню волю своєї коханої дівчини. Він відправляється на Хоккайдо в пошуках тієї загадкової копії своєї покійної дівчини. А ось чи знайде він з нею щастя залишається питанням.

Режисер: Квак Че-ен
Актори: Такемі Фудзій, Юкі Фурукава, Есіхіко Хакамада, Маіко Іто, Наото Такенака

загрузка...