Головна героїня американського фільму «Команда мрії» (2018) — старшокласниця на ім’я Саманда. Дівчина працює в популярній шкільній газеті і паралельно працює над щорічником для студентів. Деякий час назад вона вирішила взяти участь в боротьбі за право отримувати стипендію, яка допоможе почати навчання в одному з найбільш популярних і престижних вищих навчальних закладів Штатів. Боротьба з однолітками чекає нелегка, тому героїні треба буде як слід постаратися.

Для того, щоб отримати перемогу в цьому змаганні юної журналістки треба створити найкращий і цікавий репортаж про шкільне життя. Дівчина відчайдушно намагається знайти унікальний матеріал для своєї конкурсної роботи, день і ніч ламаючи голову над цим питанням. І тут несподівано підвертається одна підходяща новина. Несподівано в ході одного шкільного уявлення гине один з учасників вистави, який був однокласником Саманд. Саме в цей момент головна героїня і вирішує написати свою репортаж про цю таємничу смерть. Однак дуже скоро вона усвідомлює, що загибель молодої людини не була простою випадковістю. Справа в тому, що хтось таємничий починає справжнє полювання за учнями цієї школи. Фільм Команда мрії 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

А дуже скоро і сама Саманд перетворюється в чергову жертву нещадного таємничого вбивці. Чим закінчиться ця історія для молодої журналістки? Хто той самий холоднокровний маніяк, який позбавляє життя нещасних підлітків?

Режисер: Денні Дж. Бойл
У ролях: Корі Фогельманіс, Pedro Correa, Кеннеді Ліа Слока, Alexa Mansour, Alissa Latow, Шеріл Лі, Шеррі Сом, Періс Берелс, Мішель Пану, Пейтон Кларк

загрузка...