Фільм Комахи (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Комахи» розповідає про незвичайну подібність, яке простежується між людиною і непомітними комашками. Люди вважають себе вінцем творіння, забуваючи, що на планеті існують і інші розумні види, наприклад, комахи. Ми ніколи не звертаємо уваги на різних жучків і комашок, вважаючи їх прикрою помилкою природи і тупиковою гілкою еволюції. При цьому з виду упускається факт, що багато видів насекомоподибних існують мільйони років і є высокоорганизованными істотами.

Як і люди, вони частенько живуть колоніями, де підтримується сувора ієрархія і чітко розподіляються посадові обов’язки і робочі функції. Команда непрофесійних акторів вирішує обіграти цей факт на сцені, поставивши виставу з життя комах. Трупа збирається в найближчому барі, щоб розподілити ролі і обговорити сценарій. Фільм Комахи (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

В ході бесіди, актори виявляють дивну схожість між власними особистостями і вибраними персонажами. Чи вважати це звичайним збігом або тут простежується причинно-наслідковий зв’язок?

Режисер: Ян Шванкмайер
В ролях: Іржі Лабус, Ян Бударж, Яромир Дулава, Івана Углиржова, Норберт Лихий, Каміла Магалова


загрузка...