Фільм Комуна (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Запрошений ріелтор уважно оглядає привабливу віллу, яка залишилася у спадок від дідуся. Загальна площа житлового сектора залишає півтисячі квадратних метрів. Клієнти пропонують купити будова за мільйон. Еріку важко розлучатися з улюбленим місцем, знайомим з дитинства. Містити гігантський особняк, схожий на замок, немає ніякої можливості. Кмітлива дружина пропонує заселити кімнати друзями та знайомими громадянами. Чотирнадцятирічна дочка погоджується з думкою допитливих батьків. Ганна повідомляє чоловіка про своїх завищених вимогах по відношенню до розвитку інтелектуальних здібностей.

Для відчуття новизни потрібні нові обличчя. Містер Улі першим попадається в реєстр запрошених гостей, яким випала дебютна честь стати першою ластівкою майбутньої громади. Іронічний жартівник з вусами сприймає подію скептично відрадно. Такі обранці на роль добропорядних сусідів сприймають цю подію як норму. Пайова участь у фінансових витратах вітається. Новосели докладають неординарні зусилля, щоб розширити число претендентів на райдужне місце під палючим сонцем. Фільм Комуна (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Гостинне будівля поступово заповнюється мешканцями, які виробляють основні положення колективного існування на мирній основі. Усілякі проблемні моменти обговорюються на взаємовигідній рівні. Однодумці бачать перед собою глобальну перспективу.

Режисер: Томас Вінтерберг
В ролях: Фарес Фарес, Ульріх Томсен, Трині Дюрхольм, Лізе Койфоэд, Джулі Аньет Ванг, Ларс Ранті, Хелена Рейнгорд Ньюманн, Оле Дюпон, Martha Sofie Wallstr


загрузка...