Фільм Кордони (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головну героїню цього фільму звуть Лора. Вона – цілком звичайна жінка, якій щодня доводиться стикатися з величезною безліччю проблем. Лора живе в Техасі разом зі своїм сином Генрі. Жінка одна виховувала хлопчика, його батько кинув сім’ю багато років тому. Генрі – дуже проблемний підліток, матері далеко не завжди вдається з ним порозумітися. Життя Лори важко назвати легкою і безтурботною, однак вона не звикла скаржитися на долю. От тільки іноді може наступити момент, коли всі труднощі обрушуються на людину в один момент.

Все почалося з того, як на порозі будинку Лори з’явився літній батько. Як з’ясувалося, його вигнали зі старого будинку, в якому він проживав. В минулому життя цього чоловіка була тісно пов’язана з кримінальним світом, що, звичайно, залишило свій відбиток на його характер. Кримінальний тато попросив свою дочку перевезти його з Техасу до Каліфорнії – та жінка була змушена на це погодитися. Генрі теж вирішив поїхати разом з дідом і матір’ю. Фільм Кордони (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Підліток хоче зустрітися зі своїм батьком, який, наскільки йому відомо, наразі знаходиться в Каліфорнії. Можливо, спільна подорож дуже сильно вплине на долі членів цієї родини і повернутися додому вони вже зовсім іншими людьми.

Режисер: Шана Фест
В ролях: Віра Фарміга, Крістофер Пламмер, Льюїс МакДугалл, Крістен Шаал, Крістофер Ллойд, Ях’я Абдул-Матін II


загрузка...