Фільм Корея (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В часи 90-х років, відносини між Південною та Північною Кореєю, перебували в досить натягнутому стані і відновити їх звичайними шляхами, було важкувато. На щастя для обох народів, рішення знайшли в досить незвичній формі. Людей вирішили об’єднати під загальним прапором, на спортивних змаганнях. Незабаром, Японія повинна була приймати чемпіонат світу з настільного тенісу, куди й вирушила спільна команда двох країн. Вони повинні стати одним цілим, але в цьому і криється головна проблема спортсменів. Кожен з них живе у власному світі і незважаючи на близькість країн, порядки їх абсолютно різні.

З цієї причини, підхід спортсменів до справи, сильно відрізнявся і працювати в команді, ніяк не виходило. Кожен прагне довести свою перевагу в настільному тенісі, всі намагалися тягнути ковдру слави на себе, але на жаль, так перемоги їм не отримати. Героям необхідно навчиться працювати разом задля вдосконалення навичок, але спочатку, все було набагато гірше, ніж можна подумати. Постійні сварки, звинувачення і навіть бійки, заважали хорошій підготовці. Фільм Корея (2012) дивитися в хорошій якості HD.

Спорт це жорстокий світ, де перемагає лише сильний, але заради спільної перемоги, герої зобов’язані об’єднати зусилля. Бо іншим шляхом, завоювати перемогу, вони не зможуть.

Режисер: Мун Хен-сон
В ролях: Ха Джі-вон, Пе Ду-на, Хан Е-ри, Чхве Юн-ен, Пак Чхоль-хв, Кім Ин-су, Про Джон-се, Джон-сік, Пак Ен-зі, Пак Джон-хак


загрузка...