Дана кінострічка буде розповідати історію про серйозні зміни і насичених питаннях в житті головних героїв. Завжди переїжджати з одного місця на інше, а особливо якщо міняти місто або ж країну дається не дуже легко, адже доводиться починати все спочатку, шукати друзів, роботу, облаштовувати житло і багато іншого. Головні герої цього змісту чорношкірі хлопці, але одного разу життя розпорядилося таким чином, що вони змушені були переїхати в Нью-Йорк в один маленький містечко штату Вашингтон.

Головні герої не були готові до такого повороту подій, але на місці вони побачили, що практично всі мешканці власники білого кольору шкіри, а це і позначиться на їх перебування в містечку. Зовсім скоро молоді хлопці почнуть облаштовувати своє житло і знайомитися з сусідами, але вони відразу ж, зрозуміють, що багато до них налаштовані дуже негативно і їм належить витримати всі глузування й образи на свою адресу. Чи зможуть головні герої за себе постояти, або ж вони дадуть слабину своїм кривдникам? Фільм Коробочки (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Їм належить пройти досить складний шлях, щоб знайти мир і гармонію, але заради цього вони готові йти наперекір усім. Як складеться життя кожного чорношкірого героя? Комедійна стрічка підніме вам настрій.

Режисер: Роб Мейер
В ролях: Мелані Лінскі, Нелсан Елліс, Армані Джексон, Уна Лоуренс, Міранда МакКеон, Джанін Гарофало, Надя Дажани, Вінні Кокс, Джулі Гейс, Девід Чарльз Еберт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress