Фільм Король бельгійців (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Боротьба за незалежність від Голландії завершилася появою нової держави, яке очолив монарх. Завдяки домовленостям вдалося знайти вигідне рішення, що дозволило оголосити про незалежність Бельгії. На переговорах між французами та Берліном політики знайшли точки дотику. Федеративний устрій дозволило припинити кровопролиття, щоб сісти за круглий стіл переговорів. Мудрі правителі зуміли згуртувати населення під егідою свободи і рівності. У тепличних умовах благополуччя мирне існування здається непорушним. З діловим візитом до Туреччини відбуває з Брюсселя король Бельгії Ніколас.

В Анкарі августійшу особу зустрічає турецька Президент, який багато років веде переговори про вступ країни до Євросоюзу. Коли без видимих ​​причин Валлонія оголошує про незалежність, міцне Бельгійське держава може в будь-який момент розсипатися на фрагменти. Ніколас стурбований цією обставиною. Недалекоглядні політики всередині спільноти розхитали державу. Монарх наказує терміново летіти додому, але природні катаклізми створюють для літака перепони. Щоб не втрачати дорогоцінного часу, свита монарха вирішує відправитися на Захід сухопутним шляхом. Автомагістраль пролягає через Балкани. Кортеж з Його світлістю змушений робити незаплановані зупинки для сну і відпочинку. У Болгарії доброзичливі люди допомагають мандрівникові знайти загублений сенс буття. Випадкові попутники в щирій розмові зізнаються в любові до рідного краю, де народилися і виросли. Затримка в дорозі допомогла монарху знайти терпіння і мудрість.

Після прибуття в столицю на мітингу Ніколас знайшов для народу потрібні слова, які згуртували людей навколо коронованого лідера, якому дозволено вживати влада за призначенням. Фільм Король бельгійців (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Петер Бросенс, Джессіка Хоуп Вудворт
В ролях: Lucie Debay, Брюно Жорі, Nina Nikolina, Pieter van der Houwen, Пітер Ван ден Бегін, Горан Радаковіч, Наталі Ларош, Валентин Ганев, Тітус Де Вогдт


загрузка...