загрузка...


Події фільму «Король Лев» відбуваються в джунглях, на дикій території, де немає людей, і проживають лише звірі. Головною особиною, що проживають в даних місцях тварин, є леви, тому всі зобов’язані виконувати їх закони і полювати лише в наведених королем місцях. Раптова радість облетіла всі тутешні місця, адже у королівської сім’ї з’явився спадкоємець на ім’я Сімба. Левеня підростав на радість батькам, але був занадто довірливий, тому його легко обдурити. Одного разу гієни напали на малюка, але рідний брат його батька Муфаса врятував племінника, повідомивши йому, що не варто заходити далеко від дому.

Таким чином, Муфаса зміг втертися в довіру хлопця і змусив його призвести батька на обрив, щоб під час полювання на буйволів зіштовхнути його з гори. Сімба не знав, що робить погано, а коли на його очах гине тато, то від сорому і горя він вирішує втекти в пустельні землі. Гієни слідують за хлопцем і чекають, коли він стане їх здобиччю. Але помічники і рятувальники Тімон і Пумба врятували дитину, адже власний лев в їх команді не завадить. Фільм Король Лев (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Дивіться в хорошій якості, як молодий герой виріс і зустрів подругу з його племені, що повідомила про злі наміри його дядька. Зміцнілий і хоробрий Сімба готовий помститися своєму кривднику, який убив рідну кров.

Режисер: Джон Фавро, Cyrill Geshev
Актори: Дональд Гловер, Чіветель Еджіофор, Джон Кані, Сет Роген, Флоренс Касумба

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress