Фільм Король Лір (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм розповідає трагічну історію, яка сталася з одним монархом. Лір – це той самий чоловік, який зміг жорстко укорінитися в цьому житті. Він завжди знав, що потрібно зробити для того, щоб досягти певних цілей, тому зміг сформувати для себе успішне життя. Головний герой – справжній диктатор, який міцно тримає владу в своїх руках. Він здатний запобігати або припиняти будь-які акти непокори. Так відбувалося рівно до того моменту, коли правитель не вирішив відійти від справ і причини старості. Він не міг просто так залишити трон, тому йому було необхідно передати правління комусь із своїх спадкоємців.

Незважаючи на те, що Лір за все своє життя так і не обзавівся спадкоємцем, він вирішив розділити право на трон між своїми трьома дочками. Лір вирішив досить оригінальним чином розділити владу між приймачами. Чоловік оголосив про те, що кожна дочка має висловити шанування своєму батькові, щоб отримати частку спадщини. Головний герой вирішує розділити його у відповідності з тим, що надасть кожна з дочок. Чим більша любов, тим більша територія. Дівчата щосили намагалися захопити собі великий шматок території.

Коли спадщину було розподілено, то Лір нарешті зміг відійти від справ. Рівно в цей момент він автоматично став непотрібним старим, від якого стали відмовлятися навіть діти. Фільм Король Лір (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Річард Ейр
В ролях: Джим Бродбент, Тобайас Мензіс, Джон Макмилла, Ентоні Хопкінс, Емма Томпсон, Саймон Маньонда


загрузка...