Головним героєм є чоловік на ім’я Майкл. Все життя він заробляв гроші за допомогою шахрайства. Кожен раз герой придумав новий план махінації. Довірливі жителі не один раз траплялися на його вудку. Співробітники поліції довгий час ганялися за злочинцем. Йому завжди вдавалося втекти. Тепер старий злодій перестав брати участь в махінаціях. Він простий пенсіонер, який дотримується всіх законів. В один день старому стає відомо про великому ювелірному магазині. Він приходить в це місце і дивується величезному вибору дорогих виробів. У хитрого американця відразу ж дозріває план грабежу.

Але, для здійснення плану йому необхідні напарники. Він збирає своїх колишніх колег. Майкл запропонував їм взяти участь в цьому ризикованому пограбуванні. Приятелі з радістю погодилися на цю авантюру. Їм просто необхідно таким чином розвіятися, згадати молодість і заробити непогані гроші. Вони склали чіткий план дій, де не може бути ніяких помилок. Фільм Король злодіїв (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У пенсіонерів вийшло провернути цю справу. Однак, після людей похилого віку чекали серйозні випробування, пов’язані з цими коштовностями. Вони пошкодують, що вплуталися в цю справу. Не кожному вдасться витримати такі труднощі.

Режисер: Джеймс Марш
Актори: Майкл Кейн, Чарлі Кокс, Майкл Гембон, Джим Бродбент, Рей Уїнстон, Том Кортні, Франческа Анніс, Пол Уайтхаус, Keely Cat Wells, Келлі Ширлі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress