загрузка...


Їм довелося забратися на висотку, для того, щоб почати свою роботу. Хлопці сподівалися на те, що зможуть достроково зробити цю роботу, щоб трохи раніше опинитися вдома. Але вони ще не уявляють, що для них приготував цей день, і в наскільки жахливою ситуації вони опиняться в найближчі дні. Все сталося, через стихію, що різко розбушувалася, через яку всі виходи всередину були перекриті. Всі робітники опинилися на величезній висоті в той час, коли жахливий шторм наближався прямо до них. Вони розуміли, що вже через кілька хвилин опиняться в самому епіцентрі цієї жахливої стихії і що цей день може виявитися останнім в їх житті.

Вона була дуже працьовитою людиною. В один прекрасний день, жінка познайомилася з чоловіком, який відразу запав їй в серці. Він був програмістом, якого звали Жан-Рене. Дійсно, він дуже любив свою роботу і досяг на ній невідомих висот. Можна сказати, що ця жінка дійсно заслуговує того, щоб знайти собі майбутнього чоловіка і бути з ним дуже щасливою. Віолетта і Жан-Рене були прекрасною парою, вони дуже добре ставилися один до одного. Найголовнішим було те, що у них обох були найсерйозніші наміри по відношенню до їх спільного життя. Заважало їм тільки одне. Фільм Королева Голлівудського бульвару (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

19-річний син Лоло, якого виростила жінка, був абсолютно проти цього. Він не любив якісь зміни в їхньому житті. Ніяк не міг він прийняти того, що з ними буде жити ще одна людина, яка по факту є абсолютно чужим для їх сім’ї.

Режисер: Орсон Обловитц
В ролях: Розмарі Хохшилд, Ана Мулвой-Тен, Роджер Гуэнвер Сміт, Джон Ліндстрем, Майкл Паркс, Елла Томас

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress