Макарена іммігрувала з Німеччини в Штати, щоб сховатися за океаном від наполегливих залицянь Геббельса. На Каліфорнійських пагорбах Голлівуду талановиту актрису вдалося прославитися в образі фатальної жінки, що зводить з розуму імпозантних кавалерів. Ролі вітряних непостійних героїнь обтяжують Макарену. Вдячна публіка захоплюється незвичайним феноменом дівчини, якій вдалися впізнавані ролі аристократок і світських левиць.

Задуха слави обтяжує захоплену зірку, яка зуміла піднести свій дар в оригінальній формі лояльності, співдружності і чемності. Коли стогнуть під ярмом фашизму Європа виявилася звільненої, успішна особистість повернулася до Іспанії. Післявоєнна країна зруйнована протиріччями і гнобителями. Нацисти зазнали краху всюди. Ідеологія винятковості засуджується в Каталонії басками і світовою спільнотою. На тлі будівництва нової держави відбуваються зйомки історичного фільму, де роль королеви Ізабелли доручили дослідної актрисі. На знімальному майданчику корінна іспанка вжилася в близький образ античної особистості, яка зуміла об’єднати народ навколо ідеї процвітання і рівності. Сильна влада відновить колишню велич жителів півдня. Сприятливі умови допоможуть державі уникнути розпаду, знизивши негативні наслідки відцентрових сил.

Отримана в минулі роки ігрова практика створює в студії впізнавану атмосферу Ренесансу, де Ізабелла закликає до єднання. Гостя з Голлівуду інтуїтивно грає королеву Іспанії, яка залишила незабутній слід в епосі Відродження. Фільм Королева Іспанії (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Фернандо Труеба
Актори: Пенелопа Крус, Кері Елвіс, Менді Петінкін, Хуан Антоніо Байона, Хав’єр Камара, Клайв Ревілл, Сантьяго Сегура, Аїда Фольч, Чіно Дарін, Хорхе Санс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress