Іспанський політик став невимовно багатий, коли не одного разу продав душу, втративши честь і гідність, чиновник насолоджується набутим станом. Схоже, державний діяч зібрався жити вічно, щоб розчулитися власною майстерністю закачування капіталу в засіки, картина «Королівство» покаже, яким бізнесом займається плут. Існуючи без оглядки, популіст не вірить, що безпросвітне нещастя скоро навідається до нього в гості. Брудні справи постають на всенародний огляд, але гріхи не гризуть душу нахабу, він істерично шукає вихід із ситуації, що створилася гидкою, починаючи погрожувати, здачею подільників.

Невже вся партія загрузне в липкому болоті брехні і махінацій, адже у кожного учасника чималий багаж злодіянь за плечима. Без зради і обману одновірці не можуть, у членів осередку вистачить запалу перегризти горло кожному, тим більше проковтнути головного призвідника, політики-професіонали виношують план, як забрати важливого гравця і у них безліч можливостей зробити це чисто і красиво. В головах азартних діячів солодкий дурман вони згодні вирити яму побратиму в догоду власних ницих цілей.

Правителі змінюються, а імперія зла буде існувати вічно, поки в потаємних куточках низинних зранених душ компаньйонів тліють жадібні наміри. Фільм Королівство (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Родріго Сорогойен
Актори: Антоніо де ла Торре, Моніка Лопес, Хозе Марія Поу, Барбара Ленні, Начо Фреснеда

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress