Для Зейнаб, настає не найпростіший період в житті, адже з усіх можливих сторін, на неї тисне вантаж життєвих проблем. Першим постають проблеми несуть сімейний характер. Вона живе з матір’ю в Чикаго і та виразно стала одержима. Пристрастю жінки є телебачення, яке також доводиться причиною, для безлічі скандалів. Зейнаб ясно бачить, наскільки погане явище йде з телевізора щодо її матері. Тільки донести правду вона не може. Незважаючи на трагічність ситуації вдома, це далеко не головна біда, адже на шляху її встають проблеми особистого характеру.

Героїня стикається з мексиканкою на ім’я Альма, і вона стане причиною тих проблем. Адже героїня закохується в дівчину і почуття ці виявляються взаємними. Ось тільки все це, позначається не кращим чином на кар’єрі героїні. Голова її, буквально забивається турботами, що розривають її на частини від усіх можливих виборів. Вона повинна розставити для себе пріоритети, але визначиться не може. Адже кожна з трьох сфер її життя, однаково важлива в будь-якому з можливих планів.

Перед Зейнаб встає величезна проблема, де вибір одного, завдасть шкоду всьому іншому. Топтатися на місці, вона так само не може, адже це затягне вузлик проблем ще міцніше. Фільм Коронний прийом (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дженніфер Рідер
В ролях: Фаузія Мірза, Шабана Азмі, Сарі Санчез, Одрі Френсіс, Чарина Альварес, Моллі Бреннан, Марк Гуд, Окс Бейкер-молодший, Моллі Келлін, Мініт Ганді

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress