Радіо служить людству своєрідним засобом зв’язку, яке до божевілля зручно у використанні. Про новини, що мають місце в певній точці Землі, можна дізнатися з іншого кінця планети. З моменту його виходу в світ минуло багато років, хоча як і раніше до нього ставляться цілком зазвичай. Звичайно, змінюються люди, що використовують радіо, їх розповіді і сама апаратура. Тільки ось радіохвилі залишаються незмінними. Це ж стосується і частоти хвиль. В основу сюжету для фільму лягло відразу п’ять різних історій, які не мають подібності. Але дещо їх об’єднує. Всі вони пов’язані саме з радіо!

Кінокартина демонструє роль саме радіо, заснованого на використанні коротких хвиль. Адже саме воно несе в собі велику цінність, на яку ми так часто не звертаємо уваги. Коли воно з’явилося в загальному доступі, чого тільки люди не робили! Народ робив масу зусиль для того, щоб встановити контакт з прибульцями, що населяють інші планети. Звичайно, використовують його не тільки для налагодження відносин з інопланетянами, але і для того, щоб просто насолодитися прослуховуванням музики де-небудь на дорозі.

Дії відбуваються в невеликому місті, де є радіоточка. Саме на неї люди спрямовують власну увагу, чому їхні долі відразу переплітаються. Фільм Короткі хвилі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Михайло Довженко
В ролях: Алекс Дубас, Євген Гришковець, Ігор Ясулович, Катерина Волкова, Яків Довженко, Катерина Волкова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress