Фільм Корпорація «Святі мотори» (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм — легенда, який підірвав у 2012 році Канський кінофестиваль. Одну з ролей грав найбільших режисер сучасності — Леос Каракас. Дія в картині починається з того, що прокинувся від стороннього шуму людина, виявляє у своєму будинку справжній кінотеатр, в якому «застиглі» люди дивляться кіно. Ця історія різко переривається на опис дня парижанина Оскара — любителя білих лімузинів і майстер перевтілень. Сісти в машину мільярдером, а вийти з неї убогій жебрачкою або стати пристрасним коханцем в чорному костюмі, «напханим» незрозумілими датчиками — для Оскара це чиста формальність.

Більш того, він може бути турботливим батьком дівчинки-підлітка, моторошно комплектуючої з-за своєї зовнішності. Чи талановитим гармоністом, кілером по імені Алекс, якого в момент вбивства жертва встигає серйозно поранити. А ще, Оскар — старий Воган, що знаходиться на смертному одрі. Водій авто — Селін відвозить героя на останню зустріч, де його сім’я — мавпи. Зробивши свою роботу, вона припарковує машину до інших лімузинів, і вони, авто, починають обговорювати прожитий день.

Навіщо це потрібно? Чому все відбувається саме так? Який сенс сюжету? На ці та інші питання відповість сама картина. Фільм Корпорація «Святі мотори» (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Леос Каракс
В ролях: Дені Лаван, Едіт Скоб, Єва Мендес, Кайлі Міноуг, Мішель Пікколі, Жанна Диссон, Еліс Ломо, Леос Каракс, Настя Голубєва Каракс, Реда Омузун


загрузка...